Mohendžodáro,
cvičení, které muž nesmí vidět. Tanec, který muž musí vidět.

Zdravím vás Nádherné........ Krásky, kněžky, šamanky..... léčitelky...

Proběhlé akce


Letní setkání žen (Oslava ženství) v roce 2016

Krásné ženy , děkuji vám všem za krásný čas v ženském objetí, léčení a hlubokém sdílení své vlastní intimity.

Děkuji za odvahu vašich srdcí vstoupit do nejomfortní zony a poléčit tak stará zranění své duše. Děkuji také Velkému duchu místa za ochranu, který byl podporou k velkému prozření pravdy o nás samých. Děkuji Matce zemi a nádherné přírodě, v jejíž náruči jsme mohly pocítit, že se máme o co opřít a dovolit si plynout s proudem existence.

Byl to krásný čas, za který jsem vděčná a mé srdce zpívá píseň lásky k sobě samé.
Láskyplné objetí posílám všem ženám .

Martina kopretina

Leták na již proběhlou akci: Oslava ženství 2016

Upoutávka k záznamu z letní praxe na Oslavě ženství (červenec 2015)

Letní setkání žen 1.7. - 4.7. 2015 + 8.7. - 11.7. 2015

Již třetí v pořadí na tomto krásném místě... zregenerovaly jsme své síly a také poléčily duši i tělo v krásné vědomé ženské energii. Zažily spoustu nového, získlaly praxi nejen u krbových kamen, ale i na magickém místě u posvátného ohniště, zasvědceného argentinskou šamankou Alicií Hamm, která následuje tradici indiánských kmenů Lakotů a Hopi.

Setkání báječných žen v magickém medicínském kruhu... báječných lidí s otevřeným srdcem.
Setkání v krásné přírodě, u ohně a za doprovodu bubnů. Jsme ochránkyněmi planety Země a tvořivá moudrost je naší přirozeností.

Letní setkání žen - červenec 2014

Začátek léta roku 2014 jsme s ženuškami z Mohendžodára patřičně zahájily. A to pěkně z vesela "OSLAVOU ŽENSTVÍ"... tancem, kreativním tvořením, meditacemi, propojováním se s přírodou a hlavně s naším společným záměrem... objevováním své vnitřní ženy, nacházením své síly a moudrosti sebeléčení.

Tato krásná akce proběhla v láskyplném prostředí meditačního centra "U Kamenné ryby". Všechny jsme byly nadšené úžasnou vegetariánskou kuchyní Karolínky a Slávka, kteří jsou zároveň majiteli meditačního centra.

Po třech dnech společné práce si všechny zúčastněné odvezly pocit naplnění, hluboké prožitky ze sdílení a z technik, kde jsme se propojovaly s energií přírody.

Pro velký úspěch a zájem se opět můžete ženušky těšit na léto.